نمایش پست تنها
قدیمی 01-08-2013, 11:30   #22
ABOY FROM BACK
مهمان

ABOY FROM BACK آواتار ها

برنامه های من و تو سه شنبه 19 دی

06:00
قرن بیستم از دید جیمز می - دنیای کوچک تر
ابداعات صورت گرفته در حمل و نقل و ارتباطات، این احساس را در ما بوجود آورده که دنیا کوچکتر شده...

06:30
اتاق خبر
ما تازه- ترین اخبار ایران و جهان را از اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' هر روز از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲ بوقت ایران و ۱۸...

07:00
من و تو + - دوشنبه ۱۸ دی-
من و تو + یک مجله تلویزیونیست که بصورت روزانه از شبکه ''من و تو ۱ '' پخش می شود. این برنامه متنوع شامل گزارش،...

08:00
کیهان - ده راه برای تخریب زمین
سعی نکنید این کار را در خانه انجام دهید! در این برنامه کارشناسان ما ده سناریو برای نابودی زمین پیشنهاد می- دهند....

09:00
فراتر از انسان - ارباب ه ها
آیا او می-تواند بزرگترین پرشگر روی زمین باشد؟ دانشمندان و دانیل شاهد تلاش "آرون" برای پریدن از روی یک ماشین در حال...

10:00
ابداعات صورت گرفته در حمل و نقل و ارتباطات، این احساس را در ما بوجود آورده که دنیا کوچکتر شده...

10:30
اتاق خبر
ما تازه- ترین اخبار ایران و جهان را از اتاق خبر تلویزیون '' من و تو ۱ '' هر روز از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۲ بوقت ایران و ۱۸...

11:00
ماجراهای مرداک - تب دایناسور
در مهمانی، مرداک و دکتر آگدن شاهد پرده برداری از استخوان یک دایناسور بزرگ هستند که جسد بی جان یک مرد جوان هم درون...

12:00
جواب
در "جواب" هدف ما پاسخ گویی به شما بینندگان عزیز است .در این برنامه امید سوالات شما را که به صورت ایمیل، فکس، و یا از...

12:30
کیهان - ده راه برای تخریب زمین
سعی نکنید این کار را در خانه انجام دهید! در این برنامه کارشناسان ما ده سناریو برای نابودی زمین پیشنهاد می- دهند....

13:30
ستاره- های دیروز - بتی دیویس
"بتی دیویس" که با عنوان "اولین بانوی سینما" شناخته می-شود، یکی از بزرگان هالیوود به شمار می-آید. عملکرد موفق او در...

14:30

15:00
من و تو + - دوشنبه ۱۸ دی-
من و تو + یک مجله تلویزیونیست که بصورت روزانه از شبکه ''من و تو ۱ '' پخش می شود. این برنامه متنوع شامل گزارش،...

16:00
فراتر از انسان - ارباب ه ها
آیا او می-تواند بزرگترین پرشگر روی زمین باشد؟ دانشمندان و دانیل شاهد تلاش "آرون" برای پریدن از روی یک ماشین در حال...

17:00
ماجراهای مرداک - تب دایناسور
در مهمانی، مرداک و دکتر آگدن شاهد پرده برداری از استخوان یک دایناسور بزرگ هستند که جسد بی جان یک مرد جوان هم درون...

18:00
جستجوی هیولا - مارهای قاتل
برنامه "در جست و جوی هیولا" به منظور بررسی گزارش- های مرتبط با مار-های عظیم الجثه آدم خوار، که طول آنها گاهی به بیش...

19:00
فراسوی آینده - وقتی زمین از گردش باز ایستد
چهار میلیون سال است که سرعت گردش زمین به دور خود کاهش یافته و این روند همچنان ادامه دارد. اما اگر گردش زمین ناگهان...

20:00
من و تو + - سه- شنبه ۱۹ دی-

21:00
هنرنامه - آلمان
در این برنامه سروناز به آلمان رفته تا سبک اکسپرسیونیسم آلمان رو بررسی- کنه. با بنیانگذاران این سبک آشنا میشیم و...

21:30
اتاق خبر

22:00
مرگ دور است - لبه مرگ
چارلی هنچ قبل از رسیدن به ۵۰ سالگی، چالش بزرگی برای خود ترتیب می-دهد- برآوردن رویایش برای یک کوهنوردی تک نفره در آخر ...

23:00
مارچ لندز - قسمت اول
سال ۱۹۶۸ روت به عزای مرگ دختر۸ ساله اش، آلیس، نشسته. در این حین، هلن و ادی در سال ۱۹۸۷ به شدت نگران دوست تخیلی...